Vzdělávací a inspirativní zóna

Umění nastavit hranice
O workshopu pod širým nebem. O tom, co jsou hranice. O tom, proč jsou důležité.

PANDULAK

Poznej své silné stránky
Proč znát své silné stránky? Jak je najdu? Jak je využít? Děláte věci, které Vás nebaví? Děláte věci, protože se to očekává? Děláte věci proto, že si neumíte představit, že to jde i jinak?....klikněte na obrázek a dozvíte se víc

IMG_20190623_190426_657

A co bude dál?

Připravujeme pro Vás webinář na téma „Jak sny změnit ve skutečnost“.
A na první  upoutávku se můžete podívat ZDE.

likvidace tolerancí

Seriál článků pro všechny, kteří mají zájem o osobní rozvoj.

NASTAVENÍ PROSTŘEDÍ – likvidace tolerancí

Co je to prostředí? Co si pod tímto pojmem představujete? Asi se divíte, co je to za otázku?! Prostředí je přece to, v čem žijeme a co nás obklopuje. Když požádáte o radu strýčka Gúgla nebo tetu Wiki, nabídnou Vám hned několik různých definic prostředí.
Věděli jste, že rozeznáváme devět druhů prostředí? Ano, devět!
Pokud se snažíte jít ke svým cílům a nedaří se vám dosahovat uspokojivých výsledků, pak může být klíč právě v nastavení podporujícího prostředí. Ze svého prostředí si potřebujeme udělat spojence a netolerovat nic, co by z něj mohlo dělat protivníka.                                                                                                                                                  Více čtěte ZDE
nastavení prostředí

NASTAVENÍ PROSTŘEDÍ – toxické vztahy

V předchozím článků jsme si povídali o nastavení prostředí a o tom, jak významnou roli hraje prostředí při snaze o dosažení cíle. Jedním z devíti druhů prostředí, které rozeznáváme, je prostředí vztahové.
Jistě se shodneme na tom, že lidé, kteří nás obklopují, mají velký vliv nejen na nás, ale také na dosahování našich vítězství.

Věděli jste, že Vaše současné nastavení je průměrem pěti lidí z Vašeho okolí, se kterými nejčastěji přicházíte do kontaktu? 

Máte ve svém prostředí toxické lidi? Co můžete dělat, když Vás vztahy s nimi brzdí, demotivují a frustrují každý den?

                                                      ………………………..pak čtěte více ZDE

O tom, se se sny plní, se přesvědčil náš člen týmu

Poutavý článek o tom, jak se lze dotknout nebe ZDE