POZNEJ SVÉ SILNÉ STRÁNKY

PANDULAK

Jaká je moje hodnota, jaké jsou moje silné stránky, jaká je má identita?

  • děláte věci, které Vás nebaví?
  • děláte věci kvůli někomu, protože to očekává?
  • děláte věci proto, protože si neumíte představit, že by to šlo i jinak?

Jak dlouho myslíte, že Vás to bude ještě bavit? Není čas příliš vzácný na to, abychom svůj život jenom přežívali?  Pojďte to s námi změnit.

Objevte své silné stránky, a jak je využívat pro Váš vysněný život.

Objevte svoji sílu, buďte sami sebou.

Silné stránky. Každý je má. 

Jsou skvělé, protože pokud je dokážeme využít cestou za našimi sny, dosáhneme cíle mnohem, mnohem rychleji! 

Z naší koučovací praxe ale vyplývá, že drtivá většina lidí své silné stránky nevyužívá. A pokud ano, tak ne k dosažení jejich cílů, toho, co opravdu chtějí oni! Plní cíle jiných. Ať již první, či druhý případ má ovšem destruktivní dopady na člověka. Dříve či později vede ke stavu vyhoření, frustrace a beznaděje. Vede k přesvědčení, že je vlastně zbytečné se snažit. Že to stejně nedopadne. 

Připadá Vám to povědomé? 
Představte si ale opak. Že opravdu s lehkostí a zábavou využíváte své silné stránky! Děláte to, co Vás baví a v čem jste dobří. Každý den je na co se těšit. Večer chodíte spát s pocitem zadostiučinění a nemůžete se dočkat rána, co Vám přinese nový den.

Představte si, že si plníte sen. Váš sen! A každý den jste mu o kousíček blíž. A již víte, že to dokážete, protože Vás to baví!

A proč? Odpověď zní – využíváte Vaše silné stránky. Ano, to je to celé kouzlo!

Možná si ale říkáte, jak na to? Možná Vaše silné stránky vůbec neznáte. A pokud ano, nevíte, jak jejich sílu usměrnit a kam ji zaměřit. A nebo možná nemáte dost odvahy vyjet ze zajetých kolejí a vydat se za Vašim snem. Ano, není to jednoduchá cesta. Ale jistě stojí za to. Protože směřuje za Vaším snem. Čas je příliš vzácný. A nikdo neví, kolik mu ho ještě zbývá. Je příliš vzácný na to, abychom jím plýtvali a zůstávali tam, kde nás to nebaví, dělali to, co nám nedává smysl. Nevyužívali naše silné stránky naplno.

ZMĚŇTE TO!  

Na to vše má náš tým řešení! Stačí zavolat a domluvit si ukázku koučování zdarma (kontakt ZDE).