LEF TÝM

Jsme tři.

Každý jsme osobnost. Každý jsme ALFA

Tři pohodáři, co se shodli na společných hodnotách: ODBORNOST, MORÁLNÍ INTEGRITA, RESPEKT K JINAKOSTI, ZVÍDAVOST, SVOBODA, OTEVŘENOST a ZÁBAVA.

Vytváříme lepší  verze osobních příběhů.  Při setkávání s lidmi společně hledáme způsob, jak žít naplněný a šťastný život.  Věříme, že zlepšení života jednotlivce přispívá ke zlepšení životů lidí v jeho okolí.

Kontakt

Tohle je nadpis

KONZULTAČNÍ LINKA Po-Pá 09:00-17.00

+420 605 718 498

frantisek@alfa-lef-team.cz

A co o nás říkají naší zákazníci?

Denisa M., technical recruiter

1) Jak to vypadalo/ jaká byla situace před tím než jsme se potkali?
Bola som smutná a nešťastná, kládla som na seba obrovské nároky, hrešila sa
za každú chybu, každý omyl.
A najhoršie bolo nahováranie si, že je to tak v poriadku.
2) Jaký byl Tvůj první dojem a co na Tebe udělalo největší dojem?
Prvý dojem bol veľmi pozitívny. Myslela som si, že   ……………..  více zde

1085192_10200509562245447_1407017946_o

David J.

Co na mě udělalo největší dojem? Během velmi krátké doby jsem Frantu nebral jen jako kouče na telefonu, ale jako někoho z okruhu nejbližších přátel. Věděl jsem, že pokud se chci opravdu zlepšit, tak mu musím upřímně říkat, co se mi honí hlavou, proč jsem dané věci neudělal. Výborné také je, že jsme řešili přímo konkrétní situace / problémy a ne obecné. Mnohdy za ty neúspěchy mohli tzv. sabotéři. A leckdy to bylo opravdu komické, že řešení bylo tak jednoduché.  Věděl jsem, že když něco chci, tak toho umím dosáhnout, ale neuměl jsem se poprat s neúspěchy a dalšími nástrahy života. Když se poohlédnu po starém Davidovi (mně), tak se na něho s úsměvem dívám, jaký jsem byl. více zde…..

150612_AO_13_s

Alena O.

Měla jsem pocit, že potřebuji někoho nestranného, s nímž bych mohla probrat situaci. Partnera jsem nechtěla zatěžovat a kamarádky mají svých starostí dost. Navíc jsem měla pocit, že by se hodil odborník. První dojem mě velmi příjemně překvapil. Příjemný hlas a hned v ukázce mi bylo jasné, že si budeme rozumět. Největší dojem na mě udělalo to, že pomocí jednoduchých, ale správně položených otázek, si člověk vlastně odpoví sám, že odpovědi v podstatě zná, jen si je vůbec neuvědomuje. Sám sebe by se tak nikdy nezeptal. Splnilo se mi přání mít někoho jen pro sebe, který vždy stojí na mé straně a trpělivě mi naslouchá a cíleně se ptá, až mě dovede tam, kam já potřebuji. více zde…

received_633017833864737

Jana J.

Jsem kouč v komunitě koučů Život Jako Hra a kolegyně Františka Kamenického. Bylo by hloupé si nalhávat, že kouč nepotřebuje kouče, že u koučů je vše vyřešeno . Naopak, kouči mají z koučování velký profit, protože si uvědomují jeho hodnotu a jejich cesta může mít velký spád.
více zde…