Fanda

Svoboda. Ano, pro každého znamená něco jiného. Někde jsem slyšel, že člověk je jen tak svobodný, nakolik dokáže vládnout svým časem. Naprosto s tím souhlasím! Pro mě svoboda znamená - mít čas! ČAS....ta nejvzácnější hodnota na světě. Nedá se zastavit, nedá se koupit. Je ho stále málo. A každý ho máme jen přesně daný příděl. Čas je příliš cenný na to, abychom si ho nechali protéci mezi prsty. Snažím se, aby ten můj čas byl naplněn. A to v každém okamžiku! Tak, abych, až jednou dojdu na konec té mojí cesty, nemusel litovat ani jediné vteřiny!

Moje dosavadní zkušenosti?

Mým původním oborem je  elektrotechnika. Byl jsem zaměstnán v soukromém , i státním sektoru. Byl jsem součástí malých i obrovských týmů.  Také jsem byl mnoho let policistou. Nejprve na státní hranici, pak u Útvaru pro ochranu prezidenta ČR, na Pražském hradě. Během této služby jsem si osvojil spoustu užitečných znalostí a dovedností. Byl jsem taktéž zodpovědný za vedení týmu, který musel fungovat vždy a všude naprosto perfektně.  A tam jsem poznal, co funguje a co naopak ne…poznal jsem, jak je důležité věřit. Věřit ve správnost záměru, ve svůj tým, věřit sám v sebe! Poznal jsem, jak je důležité a posilující, když i ve Vás někdo věří! Váš šéf, kolegové, členové Vašeho týmu. Ano! Víra je skvělá! Je to opravdu mocná zbraň! Když cítíte, že ve Vás někdo věří, dokážete obrovské věci! Všechny tyto zkušenosti mě připravovali na mojí nynější profesi.  Vize a odhodlání, víra v sebe navzájem, víra ve Vás! Toto a ještě mnohem víc pro mě znamená Alfa LEF Team!

Co mě vystihuje?

Chuť zkoušet nové věci, hledat stále nové cesty. Schopnost nadchnout a inspirovat lidi okolo sebe. Užívat si život naplno!