NASTAVENÍ PROSTŘEDÍ #Likvidace tolerancí

Prostředí… Co je to prostředí? Co si pod tímto pojmem představujete?

Asi se divíte, co je to za otázku?! Prostředí je přece to, v čem žijeme a co nás obklopuje. Když požádáte o radu strýčka Gúgla nebo tetu Wiki, nabídnou Vám hned několik různých definic prostředí. Obecně se dá říct, že prostředí je souhrn podmínek pro život. S tím se jistě dá souhlasit. Jenže, opravdu je to tak jednoduché?
Věděli jste, že rozeznáváme devět druhů prostředí? Ano, devět! A každé jedno z nich hraje velmi důležitou roli ve Vašem životě.  Prostředí má významný vliv na to, jak se dlouhodobě cítíte, ovlivňuje Vaši energii, Vaše nasazení i Vaše výsledky. Síla prostředí je tak mocná, že dokáže rozhodnout, zda se Vám podaří dosáhnout Vašich snů a cílů či nikoliv!
Dosahovat vítězství v prostředí, které Vám „nehraje do karet“, je velmi, velmi náročné, ne-li nemožné. Pokud se snažíte jít ke svým cílům a nedaří se vám dosahovat uspokojivých výsledků, pak může být klíč právě v nastavení podporujícího prostředí. Ze svého prostředí si potřebujeme udělat spojence a netolerovat nic, co by z něj mohlo dělat protivníka.

Kontaktujte nás  ZDE vyberte si svého kouče a požádejte ho, aby s Vámi prošel všech 9 typů Vašeho prostředí.

Možná budete překvapeni, kolik tolerancí jste si do dneška dokázali vypěstovat a jak moc Vás dokážou brzdit a svádět z cesty k Vašim cílům. S vlastním koučem snadno zjistíte, jaké tolerance ve svých hlavách máte. Společně najdete způsob, jak s Vašimi tolerancemi jednou provždy zatočit. Pokud nám tolerance nepřináší žádný užitek, je na čase s nimi skoncovat!
Kontaktujte nás hned teď. Zanechte nám kontakt na sebe, abychom si s Vámi mohli dohodnout krátké nezávazné setkání po telefonu nebo prostřednictvím aplikace Skype. Rezervujte si svůj termín hned! Zajistíte si tak možnost zjistit, zda je ve Vašem prostředí všechno zcela v pořádku, nebo co a jak bude dobré změnit.